Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу "Золотий ключик" №5 м. Енергодар Запорізької обл.

Правила прийому до ДНЗ №5

покрокова інструкція

крок 1

З вересня 2013 року прийом до ДНЗ №5 здійснюється шляхом електронної реєстрації дітей до ЗДО міста, яка здійснюється батьками або особами, які їх замінюють. Для проходження електронної реєстрації необхідно перейти за посиланням

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклади дошкільної освіти м. Енергодар заявником мають бути надані наступні відомості:

Про дитину:
  • Прізвище, ім’я, по батькові.
  • Дата народження.
  • Заклад дошкільної освіти, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
  • Бажаний рік для зарахування дитини до дитячого садка.
  • Адреса проживання.
  • Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
  • Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків:
  • Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
  • Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
  • Контактні дані (телефон, електронна адреса).

КРОК 2

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до міського реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів під час реєстрації.

УВАГА! Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти м. Енергодар: Олейнікова Оксана Василівна, завідувач сектора дошкільної освіти управління освіти Енергодарської міської  ради. Адреса: 71503, м. Енергодар, пр. Будівельників, 21, каб 28; тел.: (06139) 6-06-76

Прийом відвідувачів:

понеділок  15.00 -17.00

четвер      13.15-17.00

КРОК 3

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення»  заявник зобов’язаний упродовж 20 календарних днів подати міському реєстратору:

1. Медичну довідку дільничного лікаря про стан здоров’я дитини  з відповідним висновком, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  2. Медичну довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  3. Свідоцтво про народження дитини;
  4. Документи, що підтверджують особу (батьків або осіб, які їх замінюють),  що звертаються за направленням;
  5. Документи про пільги щодо оплати за харчування (за наявності).

КРОК 4

Для зарахування дитини до дитячого садка батькам необхідно подати директору ДНЗ №5:

• направлення у ДНЗ №5, видане міським  реєстратором,
  • документи:
  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.
  2. Медична довідка з висновком лікаря про стан здоров’я дитини  з відповідним висновком, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
  3. Медична довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
  4. Свідоцтво про народження дитини.
  5. Додатково для вступу:
  • в групу для дітей із ЗНМ, ЗПР або інклюзивну групу - висновок ПМПК;
  • в санаторну групу - медична довідка з висновком ЛКК, що дитині рекомендовано відвідування закладу компенсуючого типу.

особливості прийому до днз №5 (згідно статуту закладу)

Під час прийому дитини до ЗДО, директор зобов'язаний ознайомити   батьків  або  осіб,  що  їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

За дитиною зберігається місце в  ЗДО у разі її хвороби, карантину,  санаторного  лікування, реабілітації, на час відпустки батьків  або  осіб,  які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі  медичного висновку про стан здоров'я дитини,  що виключає  можливість  її  подальшого  перебування  у ЗДО даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.